.

FİRMA PROFİLİ

.

EVİM NAKLİYAT; Konya kamyon garajında yük taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir.

Özellikle sanayicimiz, göndermek istedikleri yüklerini her şehire ulaştıramıyorlar. Kargoyla göndermek istiyorlar, karşılarına çok büyük fiyatlar çıkıyor. İşte tam bu noktada artık biz varız.

Yük'e dair ne varsa, nakliyat ve taşımacılığını yapıyoruz. Tarım makinaları, ziraat aletleri, hububat ve tahıl ürünleri, hayvansal yemler, plastik ve kauçuk, sac metal ürünleri, mobilya ve dekorasyon ürünleri, ev eşyası, elektrik ve elektronik ürünler, hammaddeler, yedek parçalar, tekstil ve giyim ürünleri gibi pek çok ürünün taşımacılığını yapıyoruz.

Müşteri memnuniyetine dayalı çalışma yapan firmamız, oluşacak tüm sorunlara karşı önceden önlem alır.Sizleri hiçbir sorunlar karşı karşıya bırakmaz.Oluşabilecek tüm sorunları anında çözecek alt yapıya sahiptir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Konya kamyon garajı, yük taşıma, yük nakliyatı, konya nakliyeciler sitesi, konya kamyon garajı telefon numarası, konya kamyon garajı kamyon, kamyon garajı nakliye, tır nakliyesi, parsiyel yük nakliye,konya kamyon garajı iletişim, konya tırcılar birliği, eski kamyon garajı, yeni kamyon garajı, konya nakliyeciler garajı, konya kamyoncular kooperatifi, konya tır nakliyecileri, konya yük ilanları, konya kamyocu, konya kamyoncular, konya boş kamyon,konya nakliyeciler, konya kamyoncular birliği, yük taşıma, nakliyat ambarı, kamyon garajı nakliyeci, kamyon garajı nakliyatçı, konya parça yük taşıma, parsiyel yük taşıma, konya parça yük taşımacılığı, konya yükler, konya yük ilanları